Instrukcja rejestracji i logowania

Serdecznie zapraszamy do przesyłania interesujących treści i załączników mogących wzbogacić nasz portal. Będziemy wdzięczni za autorskie artykuły i uwagi odnośnie kształtu naszego związkowego serwisu. Państwa aktywne uczestnictwo w wymianie informacji zmobilizuje nas do uruchomienia otwartego forum dyskusyjnego. Na razie ograniczymy się do komentowania dedykowanych artykułów. Poniższy formularz kontaktowy służy do ich przesyłania.

Imię i nazwisko /wymagane/

Adres Email /wymagane/

Temat

Treść wiadomości

Załącznik

Pierwszym krokiem w kierunku aktywnego dostępu do FORUM oraz do innych zakładek jest rejestracja. Aby się zarejestrować należy kliknąć na widget Login /rozwijający się boczny panel/ znajdujący się w prawym, górnym rogu portalu. Po rozwinięciu widgetu kliknij na frazę Zarejestruj się. Podaj swoją Nazwę użytkownika /login/ /specyficzna nazwa, która będzie Cię identyfikować na FORUM/ i adres Email, a następnie kliknij na przycisk Zarejestruj się. Twój proces rejestracji dobiegł końca. W Twojej skrzynce pocztowej czeka na Ciebie wiadomość w której znajdziesz hasło dostępu do portalu, dzięki któremu będziesz mógł/a się zalogować.

Teraz zalogujemy się do portalu. Klikamy na znajomy widget Login i wpisujemy Nazwę użytkownika /login/ oraz skopiowane z poczty hasło do pola Hasło. Dalej wciskamy Zaloguj się. Twój proces logowania dobiegł końca. Od tej chwili masz dostęp do wszystkich uprawnionych funkcji nadanych Ci przez administratora portalu. Ruchem myszy skieruj się na górny lewy róg. Tam znajdziesz napis ZZBS. Po najechaniu na niego ukaże się fraza Kokpit … kliknij!

Po chwili system przeniesie Cię się Twój panel administracyjny /Kokpit/. W ramach swoich uprawnień możesz tutaj zmienić swoje “trudne”, pierwotne hasło na Twoje ulubione. Gorąco zachęcam również do opublikowania Twojego zdjęcie. Gdy otworzysz jakiś temat na FORUM, bądź skomentujesz jakiś artykuł Twoje zdjęcie będzie widoczne dla współużytkowników i odwiedzających portal. W razie jakichkolwiek zawahań otrzymasz wyczerpujące wskazówki z kokpitu. Nie zapomnij napisać parę słów o sobie.

Teraz możesz już powrócić z panelu administracyjnego /kokpitu/ na właściwą stronę /portal/ za pomocą frazy Przejdź na stronę. Jesteś teraz uprawniony do zakładania nowych tematów na FORUM oraz komentowania opublikowanych na stronie artykułów. Po zalogowaniu ukaże Ci się prosty edytor tekstowy, który będzie Ci pomocny w formatowaniu treści. Pierwsze Twoje kroki będą obserwowane przez nas. Wszystko co będziesz chciał opublikować będziemy moderować /zatwierdzać/. Jeśli Twoje poczynania będą zgodne z przesłaniem i regulaminem portalu otrzymasz większą swobodę /szersze uprawnienia/.