Regulamin
POSTANOWIENIA OGÓLNE
Organizatorem Mistrzostw ZZBS Par Mikstowych jest Zachodniopomorski Związek Brydża Sportowego.
Zawody mają charakter otwarty.
W Mistrzostwach ZZBS Par Mikstowych mają zastosowanie następujące postanowienia regulaminowe:
- w zawodach obowiązuje Międzynarodowe Prawo Brydżowe 2007, Polityka Systemowa oraz Regulamin Klasyfikacyjny PZBS;
- wprowadza się zakaz blefowania otwarciem niestandardowym lub silnym otwarciem sztucznym;
- karta konwencyjna jest zalecana do ochrony własnych dóbr;
- zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą drogą elektroniczną w zakładce REZERWACJA;
- moderator portalu /SĘDZIA/ ma prawo do do zamknięcia listy startowej w momencie skompletowania 32+ par;
- pierwszeństwo udziału w zawodach mają członkowie Polskiego Związku Brydża Sportowego z opłaconą składką członkowską oraz zaproszone pary;
- obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu /w tym E-papierosów/ oraz spożywania napojów alkoholowych na sali gry;
- wszystkie sprawy sporne wynikłe w trakcie trwania zawodów rozstrzyga SĘDZIA.
POSTANOWIENIA SZCZEGÓŁOWE
Mistrzostwa ZZBS Par Mikstowych rozegrane zostaną wg następujących zasad:
- schemat zawodów: BAROMETR – 10 rund x 3 rozdania /9 rund swiss +1 runda danish all by MAX/;
- rozstawienia par do pierwszej rundy dokona SĘDZIA;
- w trakcie zawodów zawodniczki zajmują pozycje W i N, zawodnicy pozycje E i S;
- uczestnicy zawodów mają 21 minut na rozegranie rundy /3-ch rozdań/;
- po zakończeniu każdej rundy następuje 3-minutowa przerwa celem rozstawienia par i zajęcia miejsc do następnej rundy;
- nieuzasadnione opuszczenie sali gry w trakcie zawodów penalizowane będzie karą porządkową w wysokości 10% zapisu maksymalnego;
- wyniki zawodów będą transmitowane do internetu i publikowane w trybie “live” na ekranach udostępnionych przez Organizatora;
- na życzenie uczestników SĘDZIA wydrukuje historię rozdania/rozdań w trakcie zawodów lub bezpośrednio po ich zakończeniu.
Agenda
DATA ZAWODÓW11 października 2015 /niedziela/ MIEJSCE ZAWODÓWGALERIA KASKADA /poziom -1/ Aleja Niepodległości 36 70-404 Szczecin HARMONOGRAM11:45 Rejestracja par 12:00 Rozpoczęcie gry 16:10 Zakończenie gry 16:15 Podsumowanie zawodów i gloryfikacja zwycięzców OBSADA ORGANIZACYJNAGrzegorz Rybacki – tel.: 517 911 195 Włodzimierz Abkowicz Jacek Batóg PROWADZĄCYJarosław Marendziak SĘDZIA ZAWODÓWLech Mokrzycki – tel.: 794 212 555 |
OPŁATY
lub 60 zł od pary NAGRODY FINANSOWE
*bony podarunkowe NAGRODY RZECZOWE
na miejscu serwis kawowy + ciastka |
Rezerwacja
Lista startowa
LP. | ZAWODNICZKA | ZAWODNIK | POTWIERDZENIE |
---|---|---|---|
1. | Jolanta Szulc | Włodzimierz Abkowicz | OK |
2. | Anna Kołłątaj | Roman Olszewski | OK |
3. | Anna Janiszewska | Mirosław Stelmaszyk | OK |
4. | Bożena Listwoń | Mieczysław Uniejewski | OK |
5. | Izabella Klar | Zdzisław Michalski | OK |
6. | Bogumiła Kuryj | Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski | OK |
7. | Maria Domagałło | Mieczysław Manik | OK |
8. | Ewa Bączkowska | Narcyz Bączkowski | OK |
9. | Maryla Nakoneczna | Jan Włoszek | OK |
10. | Maria Klorek | Lech Klorek | OK |
11. | Katarzyna Cantwell | Mariusz Soldat | OK |
12. | Hanna Zembrzuska | Ryszard Kłosiński | OK |
13. | Ewa Bargłowska | Roman Gazduła | OK |
14. | Aneta Buze | Władysław Tomasiak | OK |
15. | Patrycja Krupnik | Wojciech Waszkiewicz | OK |
16. | Klaudia Kosińska | Józef Klimowski | OK |
17. | Wanessa Bara | Piotr Wilczok | OK |
18. | Anna Lewandowska | Krzysztof Lipowski | OK |
19. | Julia Arczyńska | Krzysztof Niemiec | OK |
20. | Ewa Mikucka | Wojciech Bondarewicz | OK |
21. | Agata Stasiorowska | Kazimierz Jordan | OK |
22. | Justyna Duszyńska | Yan Shpuntou | OK |
23. | Wioleta Paczyńska | Zdzisław Moleń | OK |
24. | Jolanta Ziętara | Rafał Junik | OK |
25. | Danuta Jarocka | Andrzej Szapoczka | OK |
26. | Beata Szczepańska | Piotr Kiełczewski | OK |
27. | Halina Jabłońska-Filas | Andrzej Filas | OK |
28. | Sabina Kaźmierska | Aleksander Kaźmierski | OK |
29. | Dominika Gierczyńska | Krzysztof Mielnik | OK |
30. | Alina Zaręba | Maciej Zembrzuski | OK |
31 | Beata Golec | Janusz Hliwa | OK |
32. | Aniela Jarnutowska | Andrzej Doliński | OK |
33. | Władysława Grzegorczyk | Ryszard Soroko | OK |
34. | Dorota Sosinowicz | Cezary Jarmuł | OK |
35. | Helena Głuszko | Wiktor Kujda | OK |
36. | Katarzyna Abratkiewicz | Grzegorz Adamski | OK |
Koniec zapisów | Prosi się o pilne poinformowanie sędziego w przypadku absencji! | tel: 794 212 555 | |
Para rezerwowa: | Barbara Smulska | Lech Zając |